NÁPOVĚDA

Odkazy ke stažení aplikace Microsoft Teams

Co je Teams?

Microsoft Teams je firemní platforma, která umožňuje textovou komunikaci, video hovory, datové úložiště pro ukládání souborů a integraci dalších aplikací do tohoto prostředí. Služba je integrována v předplatném Office 365. Platforma také umožňuje integrovat produkty jiných společností. Microsoft Teams na osobním počítači, Macu nebo mobilním zařízení nabízí následující možnosti:

  • Propojení týmu

  • Využívání chatu místo e-mailů

  • Bezpečné souběžné úpravy souborů

  • Zobrazování lajků, @zmínek a odpovědí jediným klepnutím

  • Přizpůsobení přidáním poznámek, webů a aplikací

    Více najdete v odkazu ZDE

Co když nemám předplatné MS Office?

Pokud doma nepouživáte MS Office, můžete se přihlásit i přes Váš firemní účet . V případě, že nemáte ani firemní účet, je registrace Teams ZDE zcela zdarma, pokud se nechcete registrovat, je Teams připraven i pro přimé připojení ke schůzce přes odkaz v emailu, který Vám dorazí vždy po rezervaci termínu distanční výuky ZDE. V mobilních zařízeních a tabletech je nutná instalace aplikace i bez registrace, odkazy ke stažení najdete výše zde na stránce, podle platformy Vašeho zařízení. Pro PC nebo OS je taktéž možnost programu Teams, nebo se lze připojit přímo v prohlížeči, podporované jsou prohlížeče MS EDGE, Google Chrome, Mozilla Firefox.

Jak mohu paní učitelkám zasílat hotové materiály svých dětí?

Kontakt na paní učitelky naleznete na našich stránkách v menu na stránce Kontakt nebo na každé stránce našeho webu úplně dole. Učitelky můžete kontaktovat také přímo na email jméno Vaší třídy bez diakritiky příklad: vašetřída@skolkaveltrusy.cz

VIDEO NÁPOVĚDY

Jak se připojit k distanční výuce přes Microsoft Teams.

Jak se zaregistrovat do soukromé sekce stránek.