APLIKACE LYFLE

LYFLE

Školka do kapsy je ta nejsnazší cesta k informacím ze školky.

Elektronická nástěnka, bleskové omlouvání dětí, všechny informace, fotky a dokumenty od učitelek na jednom místě - u Vás v kapse. Kdykoliv školka něco do LYFLE přidá, přijde Vám upozornění na telefon (je potřeba mít staženou aplikaci) a můžete si rovnou procházet a stahovat fotky. A to nejlepší na konec - vše na Vaší nástěnce je to, co se týká jen a jen Vašich dětí. Neuvidíte tak informace určené ostatním třídám nebo kroužkům, na které Vaše dítě nechodí. LYFLE funguje na mobilu i na počítači již ve stovkách školek po celé České republice a ve všech se rodiče shodli na tom, že něco takového tu zkrátka chybělo. Přidáváte se tedy k desetitisícům spokojených rodičů a již brzy budete komunikovat se školkou tak, jak je hodno ve 21. století. Chytře, moderně a bleskově! LYFLE - Školka do kapsy.

Co Vám aplikace přináší za výhody? 

  • "Máte plnou kontrolu nad informacemi týkající se vašeho dítěte - všechny důležité informace budou uloženy na jednom místě a budou vám přístupné kdykoli a odkudkoli přes vaši mobilní aplikaci."
  • "Ušetříte svůj čas a snížíte stres - díky notifikacím přímo na vašem telefonu nezmeškáte žádnou důležitou zprávu od školy."
  • "Komunikace s týmem školy bude rychlejší a efektivnější - už se nemusíte trápit online chatem nebo hledáním kontaktů jednotlivých učitelů, vše bude k dispozici přímo v aplikaci."
  • "Vaše dítě bude mít možnost být zapojeno do aktivit a projektů na třídě - díky jedinečné prezentaci a fotogalerii každé třídy, které budou odrážet schopnosti a aktivity učitelů, bude vaše dítě moci být plně součástí týmu a jeho přínosu pro třídu."

Proč přecházíme na Lyfle, když omluvenku, fotogalerii atd. máme na webu? 

  • Jsme pyšní na naši omluvenku, ale chtěli bychom Vám nabídnout ještě větší pohodlí - všechny potřebné funkce v jedné mobilní aplikaci.
  • Aplikace nám umožňuje elektronický zápis do mateřské školy, automatickou evidenci důležitých informací, kontaktních údajů, ověření funkčnosti emailových schránek a telefonních čísel rodičů a tím nám umožňuje na Vás mít evidované ty správné kontakty.  
  • Díky notifikacím přímo na vašem mobilním telefonu nám odpadnou náklady spojené se zasíláním SMS zpráv. Budete mít všechny důležité informace ihned k dispozici přímo ve vaší aplikaci. 
  • Díky aplikaci odpadnou náklady spojené s online chatem na našem webu. Komunikace s námi, včetně učitelů na třídě, bude probíhat přímo v aplikaci, což vám umožní snadnější a rychlejší přístup ke všem potřebným informacím na jednom místě. 
  • S aplikací nebude komunikace a prezentace již pouze na jednom člověku, ale bude efektivně rozložena mezi všechny členy týmu. To znamená, že každá třída bude mít svou jedinečnou komunikaci, prezentaci a fotogalerii, která bude odrážet schopnosti a aktivity učitelek na třídě. 

Musím si aplikaci stáhnout a komunikovat se školkou přes aplikaci? 

Ano, od této chvíle bude veškerá komunikace s mateřskou školou probíhat prostřednictvím naší aplikace Lyfle. Tímto krokem se snažíme zlepšit a zefektivnit naši komunikaci s Vámi. Všechny komunikační nástroje na našem webu budou odstraněny a omlouvání dětí bude možné pouze prostřednictvím aplikace. Vaše přístupové účty k webovým stránkám školky budou odstraněny. Doufáme, že si stáhnete naši aplikaci a začnete ji využívat, protože Vám poskytne jednoduchý a přehledný způsob, jak mít všechny potřebné informace na jednom místě. Pokud budete mít jakékoliv dotazy týkající se této změny, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci s Vámi a Vašimi dětmi.