IT Technik

O jaký pracovní poměr se jedná?

DPP/DPČ/OSVČ

Jaké vzdělání od Vás požadujeme? 

SŠ v oblasti IT, případně doložení certifikátů o školeních v oblasti IT

Co bude náplní Vaší práce?

Pokud máte zkušenosti se správou sítí na zařízeních Mikrotik. Správou Microsoft 365 Education, Microsoft Azure Active Directory a zvládnete dohled a správu nad dodržováním GDPR - Microsoft Purview, hledáme právě Vás! Vaší náplní práce bude také správa a pravidelná aktualizace systému a software pro zařízení jako Windows, macOS, Android, iOS, EufyCam, Affinity, Adobe, KEO4, Silcom, Sonos, Lyfle a další. Budete se starat o tiskárny značky Ricoh, výměnu tonerů a komunikaci s podporou všech námi používaných produktů a partnerů.

Budete mít také na starosti servis kamerového systému Eufy, školení práce ve výškách třída A výhodou, ale není podmínkou. Zvládnete drobný servis a řešení reklamací pro všechna zařízení ve školce, od pc, notebooků, telefonů, tabletů, projektory a robotů atd. Komunikace s GDPR pověřencem, zřizovatelem (starosta, místostarosta) a poskytování technické podpory rodičům bude také součástí Vaší práce.

Budete školit zaměstnance a poskytovat technickou podporu při online školení zaměstnanců v MS Teams, Zoom a Google Meet. 

Vzdálená technická podpora zaměstnancům a zařízením, se kterými pracují, bude také součástí Vaší náplně práce, a to nejlépe 24/7 přes vzdálenou plochu (Teamviewer, telefon, chat), ale 24/7 není podmínkou záleží na domluvě. Důležité je udržení plynulosti provozu školky. V neposlední řadě bude Vaší náplní práce také starost o webové stránky školky.

Výhodou pro Vás bude, pokud budete umět programovat v jazycích HTML, CSS, PHP, VBA. Pokud máte zkušenosti s PowerApps a databázemi Dataverse, Sharepoint, . SQL s modely Al pro automatizace pracovních postupů, bude to Vaší výhodou. 

Jaké výhody vám nabízíme?

V rámci odměny Vám nabízíme přátelský a vřelý kolektiv, možnost školení a obědy za 87 Kč, + hrazení cestovních náhrad.

Jaká bude Vaše odměna? 

Vaše paušální odměna bude činit 4500 Kč měsíčně. V případě, že bude potřeba práce nad rámec Vašich povinností bude Vaše odměna za tyto úkony 300 Kč/h.